Navigace

Domů

GC35D5C

Mega Moravia 2012

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

Visitors

free counters

Do zahájení

Jste zde

TeamQuest

Překlad 

My, elita kačerů z Hané, jsme u skleničky pálenky zjistili, že se celý svět řítí do záhuby a tak jsme se rozhodli, že ho zachráníme. Obsadíme všechny okolní kraje, nastolíme v nich pořádek a vytvoříme nový stát, který se bude jmenovat Velká Morava.  Ostatně je to dlouho známý název, takže nebude problém vysvětlit, co máme v plánu.

O nás Hanácích se ví, že jsme líní, takže nebudeme přece  nikam jezdit. Zařídíme si to jinak. Všichni přijedou za námi.

Spravedlivě vybereme zástupce všech okolních krajů a států.  Bude to poctivé výběrové řízení (vždyť tak je to v naší zemi přece zvykem). Nenecháme se uplatit penězi, jídlem ani pitím a nad těmi nejlepšími pak zvítězí v nerovném boji naši borci v disciplínách, které umíme jenom my.

Aby se bavili také ti, kteří nebudou aktivní bojovníci, připravili jsme pro ně prohlídku budoucího hlavního města  Olomouce. Každý přece musí znát své hlavní město a být na ně hrdý. Abychom předvedli svoji sílu, jsme připraveni předvést svoje námořnictvo a vojsko. Možná ukážeme i některé tajné vojenské objekty.

Vezměte s sebou celou rodinu, každý se u nás bude bavit.  Děti můžete poslat do školky, babičky do ZOO a můžete doufat, že neposlouží  jako svačina pro lva. A pokud ano, tak budeme doufat, že to ten chudák lev přežije.

Snad se Vám bude u nás líbit. A třeba někomu i tak, že se u nás usadí. To má ale jednu podmínku. Musíte se naučit náš jazyk, hanáčtinu. Ale i to Vás naučíme.


Proto moc neváhejte a rovnou přijeďte!!!


Propozice soutěže:

 TeamQuest je organizován jako soutěž 4 – 5 členných týmů o nadvládu nad Geocacherským světem. Vyvrcholení celé soutěže proběhne v rámci hlavního večerního programu pro pobavení soutěžících a přihlížejících účastníků magaeventu v sobotu 1. 9. 2012 v amfiteátru zámeckého parku ve Velké Bystřici (nebo přilehlého náhradního prostoru v případě špatného počasí).

Přesný čas konání TeamQuestu naleznete v Programu.

Do soutěže se může přihlásit jakýkoli tým, který splňuje následující požadavky:

 1. Tým bude tvořen výhradně geocachery s aktivním nickem registrovaným na www.geocaching.com. Nicky členů týmu budou uvedeny v přihlášce. Každý člen týmu musí být starší 18 let. 
 2. Tým musí v přihlášce uvést nicky minimálně 4 členů (tým s méně než čtyřmi členy nebude do soutěže připuštěn) a maximálně 5 členů ( soutěže se může zúčastnit tým s maximálně pěti členy). Tým může přihlásit do soutěže náhradníky o libovolném počtu, maximálně však tolik, kolik přihlásil řádných členů. 
 3. Tým v přihlášce uvede svůj název, ze kterého bude vyplývat jednoznačně, který region z níže uvedených možností reprezentuje:
   1. Jeden ze 14 krajů České republiky (název bude obsahovat název kraje) .
   2. Reprezentovaný stát mimo Českou republiku.
   3. Jiný historicky dokumentovaný, logický geografický nebo kulturní region ať už v rámci České republiky nebo států účastníků (v tomto případě je pro přihlášení týmu nutný souhlas pořadatele  s takovým regionem před podáním přihlášky).
 4. Pořadatel si vyhrazuje právo zorganizovat v době konání MegaMoravia 2012 kvalifikační aktivity, které zabezpečí v případě potřeby výběr přijatelného počtu týmů, které se zúčastní večerního finálového klání. Pořadatelé se zavazují, že pravidla a podmínky takových případných kvalifikačních aktivit, oznámí přihlášeným týmům nejpozději do 25. 8. 2012.
 5. Týmy mohou své přihlášky podávat emailem na adresu teamquest@megamoravia.cz do 15. 8. 2012. Týmy, které se do soutěže přihlásí do 30. 6. 2012 obdrží do soutěže žolíka, který je v případě kvalifikace i finálového kola zvýhodní v případě rovnosti bodů oproti týmu, který žolíka mít nebude.
 6. Pořadatel si vyhrazuje právo upravit pravidla soutěže nebo ji nedej bože zrušit, pokud se do soutěže nepřihlásí alespoň 5 týmů dle výše uvedených pravidel. Přeloženo do srozumitelného jazyka: “Pokud se vás volové nepřihlásí aspoň 5 týmů, riskujete vystoupení estrádních umělců….“

 

 

 

 

Česky
Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1